Haber
Ataşehir’deki spor salonunda çıkan yangın drone ile havadan görüntülendi
![](https://karpuzlu-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/09/atasehirdeki-spor-salonunda-cikan-yangin-drone-ile-havadan-goruntulendi-COz6rYyz.webp)
Ataşehir’de sporOturma odasında başlayan ve 3 binaya yayılan yangın, drone ile havadan görüntülendi.
Ataşehir Barbaros Mahallesi’ndeki bir spor salonunda saat 12.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangın yakındaki 3 binaya daha sıçradı. İhbar üzerine bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Grupların yangını söndürme çalışmaları sürüyor. 3 binaya yayılan yangın, drone ile havadan görüntülendi. – İSTANBUL