Haber

Tanju Özcan yayında Abdüllatif Şener’i tokatladı: Kılıçdaroğlu’nu yıllarca sizin gibi badem bıyıklılara güvendiği için eleştirdim.

Geçtiğimiz günlerde CHP Genel Merkezi’ni ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hedef alan eski CHP Milletvekili ve AK Parti kurucusu Abdüllatif Şener, katıldığı canlı yayında çok sayıda konuşma yaptı. Şener, CHP’den istifa ettiğini ve Kemal Kılıçdaroğlu’na oy vermediğini söyledi.

“CHP’DEN ADAY OLSAYDIM OY VERECEĞİMİ SÖYLÜYORSUNUZ”

Şener’in sözleri üzerine canlı yayına geçen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Şener’i yere vurdu. Şener’e sert bir şekilde saldıran Özcan, “Beni CHP adayı olsam CHP’ye oy veririm diye getirdiniz. CHP adayı olamayacağınız için başkasına oy verdiğinizi söylediniz. İşte böyle insanlara” Siz, parti varsa ben varım, parti yoksa ben yokum diyoruz” dedi.

“BUNUN İÇİN YILLARCA KILIÇDAROĞLU’NU ELEŞTİRDİM”

Özcan, sözlerine şöyle devam etti: “Kılıçdaroğlu’nu yıllarca bu yüzden eleştirdim. Sizin gibi badem bıyıklılara güvenerek siyaset yapmaya çalıştı. Bugün bütün sorularıma cevap verdiniz. Sağolun. Fazla yok bende. sana verecek cevaplar.Çünkü sen buna değmezsin.”

haber-arpacay.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu