Haber

Sahabet Güncel Giriş

Sahabet şirketi üyelerinin sıkıntıları ile daha yakından ilgilenebilmek adına whatsapp destek hattı ve canlı destek hattına ek olarak müşteri hizmetleri departmanını kurarak üyelerine daha iyi hizmet sunmaya başlamıştır.

 Şirketin bu destek hatlarına ve müşteri hizmetlerine gelen en büyük problemlerden biri kullanıcıların siteye giriş yapamaması ile ilgilidir. Bu problemlerin çoğu üyelerin kendilerinden kaynaklanmaktadır. Sebebi ise  kullanıcıların üyelik isimlerini ve kullanıcı adlarını unutmalarından kaynaklanmaktadır.

Şirket bu sorunları kullanıcılarla eposta ve sms yolu ile bağlantı sağlayarak aşmaktadır. Şirketin son zamanlardaki bir diğer çalışması da haberler içeriğidir. Sahabet haberleri ile site içerisinde bulunan tüm yeniliklerden, fırsatlardan ve gelişmelerden kullanıcılarını haberdar etmektedir. Sadece bunlarla kalmayıp üyelerin site içerisinde belli problemlerle karşılaştığında ne yapmaları gerektiği anlatılmaktadır.

Bundan dolayı şirket haber içerikleri sayesinde kullanıcıların hiçbir destek hattından yardım beklemeksizin kendi problemlerini basit bir şekilde çözebilmelerine olanak sağlamıştır. Şirketin haber içerikleri hakkında detaylı bilgi almak isteyen bahis severler internet adresimizi ziyaret ederek Sahabet hakkında tüm içeriklere ulaşabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu