Haber

Herkesin sevgilisini merak ettiği Melike Şahin, sessizce evlendi!

Melike Şahin’in son zamanların en tanınan isimlerinden biri olduğunu biliyorsunuz. Şahin’in herkesten uzakta yaşadığı bağ elbette magazin gündeminin de ilgisini çekiyordu. Melike Şahin bugün sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla gizemli sevgilisiyle evlendiğini duyurdu!

Melike Şahin çağımızın en tanınan isimlerinden biridir. Hem sesiyle hem de kendi müziğiyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Son zamanların en başarılı işlerine imza atan ve adını herkese duyuran Melike Şahin, magazin gündeminden uzak kalsa da gündemin radarından kaçamıyor.

Ayrıca herkesten uzak yaşamaya çalışmakla da ilgileniyor. Ancak bu çabalara rağmen derginin gündemi müzisyeni geride bırakmıyor.

Melike Şahin, sevgilisiyle zaman zaman sosyal medya hesaplarıyla herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor. Gördüğünüz gibi çiftimiz kendi yöntemleriyle samimi ve doğal bir şekilde takılmaya çalışıyor.

Melike Şahin’in fotoğraflarına yazdığı sevgi dolu sözler herkesin kalbini eritecek cinsten.

Ancak Melike Şahin ve sevgilisi hakkında öğrendiğimiz bilgiler şimdiye kadar bununla ilgiliydi!

??

Melike Şahin ve sevgilisi Sedat Bey’in 5 yılda tamamlandığını paylaşımlarından öğrendik.

Gelin görün ki sosyal medyada Şahin’in ilişkisi hakkında bir bilinmezlik yaşandı. Bazıları çiftin sadece sevgili olduğunu söylerken, bazıları evli olduklarını söyledi!

Bugün gördüğümüz bu fotoğrafla Melike Şahin’in dünya evine girdiğini ülke olarak öğrendik!

“Kara gözlüm seninle ev yaparız orası yeşil” sözleriyle fotoğrafını paylaşan Şahin’in bu fotoğrafı kısa sürede sosyal medyada gündem yarattı.

Ünlü şarkıcının takipçilerinin bu fotoğrafa beğeni yağdırdığını söylemek doğru. Ancak Şahin, daha önceki paylaşımlarında insanların ‘sınırsız’ yorumuna maruz kaldığı için bu fotoğrafı yorumlara kapalı olarak paylaşmayı tercih etti.

Buradan çifte mutluluklar dileyelim!

Bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlara git!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu