Yaşam

Bu akşam Veda Mektubu var mı yok mu, neden olmasın? 1 Mayıs Pazartesi Veda Mektubu yeni bölüm mü, final mi yaptı yoksa bitti mi? Kanal D yayını!

Veda mektubu Most Production imzalı, ilk bölümü 27 Şubat 2023’te yayınlanan, yönetmenliğini Deniz Çelebi Dikilitaş’ın, senaristliğini Deniz Akçay’ın üstlendiği dram Türk televizyon dizisidir. Veda Mektubu bugün yayında yer almadı. Peki bu akşam Veda Mektubu var mı yok mu neden olmasın? 1 Mayıs Pazartesi Veda Mektubu yeni bölüm mü var, final mi yaptı yoksa bitti mi? Kanal D yayını!

VEDA MEKTUBU AKŞAMI VAR MI YOKSA NEDEN?

Veda Mektubu dizisi 1 Mayıs Pazartesi bu akşam Kanal D yayınında yer almadı. Veda Mektubu dizisi bugün yeni bölümüyle ne yazık ki ekranlarda olmayacak. Dizinin bu akşam neden yok olduğuna dair resmi bir açıklama yapılmadı. “Ip Man: Kung Fu Master” yabancı sinema bugün saat 20:00’de Kanal D yayın akışında. Veda Mektubu dizisinin yeni bölümünün önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor.

KANAL D 1 MAYIS 2023 YAYINI

  • 17:00 – Hicran
  • 18:40 – Kanal D Ana Haber
  • 20:00 – Ip Man: Kung Fu Ustası
  • 21:45 – Ip Man: Kung Fu Ustası
  • 23:15 – İstila
  • 00:45 – Üç Kız Kardeş

MEKTUP BİTMİŞ Mİ, SON MU?

Hayır, dizi ne bitti ne de final yaptı. Dizinin sadece bu hafta yayınlanmayacağı ve önümüzdeki hafta kaldığı yerden devam edeceği düşünülüyor.

MEKTUBUN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

24 Nisan Pazartesi günü yayınlanan Veda Mektubu’nun dokuzuncu bölümünde Aslı şoke etti. haberler alıyor! 24 Nisan Pazartesi günü yayınlanan Veda Mektubu’nun dokuzuncu bölümünde neler yaşandı? Veda Mektubu yeni bölümleriyle HD kalitesinde Kanal D’de! Veda Mektubu full izle! Veda Mektubu dizisinin konusu ise şu şekilde; Alanur ve Ziya’nın hikayesi yıllar sonra yeniden başlıyor!

24 Nisan Pazartesi günü yayınlanan Veda Mektubu’nun dokuzuncu bölümünde Aslı hamile olduğunu öğreniyor!

Aslı ve Mehmet’in ortasında yaşanan altın krizi önemli bir güven sorunu yaratır. İkili bunu aşmaya çalışırken beklenmedik bir gelişme Aslı’yı alt üst edecektir. Aslı yine zor bir ikilem içinde kalacaktır. Aslı bu büyük haberin şokunu yaşamaya çalışırken Alanur ve Seher’in araya girmesiyle durum içinden çıkılmaz bir hal alır. Bu yeni haber, bu ilişkideki ve ailedeki tüm istikrarı bir kez daha alt üst edecektir.

İYİ NİYET MEKTUBU AKTÖRLERİ

Nurgül Yeşilçay : 1- : Alanur Yıldız

Selim Bayraktar : 1- : Ziya Karlı

Rabia Soytürk : 1- : Aslı Yıldız

Emre Kıvılcım : 1- : Mehmet Karlı

Bennu Yıldırımlar : 1- : Seher Karlı

Hazar Motan : 1- : Kompozisyon

Oğuzhan Şener : 1- : Hakan

Hakan Karsak : 1- : Nevzat

Ümmü Putgül : 1- : Feride

Hande Personeli : 1- : Hatice

Ahmet Kaynak : 1- : Melih Güngör

Elif Çakman : 1- : Zühre

Kerem Alp Giriş : 1- : Selçuk

Asya Kasabı : 1- : Derin

Elif Uslusoy : 1- : Mine

Deniz Altan : 1- : Fatos

Elena Viunova : 1- : Keti

haberreyhanli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu