Yaşam

44 gün önce evlenen Merve Boluğur eşinden ayrıldı! Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından dert yandı

Magazin topluluğu, ünlü oyuncu Merve Boluğur’un evliliği hakkında gelen haberle çalkalandı. Şarkıcı Murat Dalkılıç ile 2 yıl süren evliliğini 2017’de tek celsede bitiren Merve Boluğur, 2 Ekim’de DJ Mert Aydın ile nikah masasına oturdu. Sosyal medya hesabından Aydın ile sık sık paylaşım yapan Boluğur’un birkaç gündür fotoğraflarını yalnız paylaşması ve parmağında yüzüğünün olmaması takipçilerin dikkatini çekti. Boluğur, son olarak yaptığı paylaşımla ise başları karıştırdı.

YÜZÜĞÜNÜ DE TAKMIYORDU

2. Sayfa programında yer alan habere nazaran, Merve Boluğur, her anını paylaştığı Mert Aydın ile paylaşım yapmaktan kaçınıyor. Boluğur’un bazı fotoğrafları da eşini keserek yayınladığı ileri sürüldü. Birkaç gündür yüzüğünü takmayan ünlü ismin, Instagram’da bir takipçisinden gelen “Ders çıkardığın olay ne?” sorusuna verdiği yanıt da dikkat çekti.

“ADAM ETTİKLERİMİZ YÜZÜMÜZE BAKMAZ OLDU”

Oyuncu paylaşımında kaygı yanarak “Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu ya önemsemez sayemde bir yere geldiler. Bundan sonra kimseye büyük iyilikte bulunmayacağım” dedi. Merve Boluğur’un paylaşımında kimden bahsettiği ise şimdi bilinmiyor.

EVİ TERK ETTİ İDDİASI

Boluğur hakkındaki son tez ise magazin gündemine bomba üzere düştü. Savlara nazaran Merve Boluğur, eşiyle yaşadığı konutu terk etmesinin akabinde ailesiyle birlikte yaşadığı konuta tekrar döndü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu